Piotr Parchanowicz

 

Kreator nastroju do zawsze. Przepełniony niesamowitą energią i pozytywnym nastawieniem do innych. Dusza artysty przez całe życie ułatwia mu nawiązywanie nowych relacji i pielęgnowanie kontaktów interpersonalnych.

Wykształcenie zdobył jako handlowiec oraz tancerz – choreograf. Pasja i ogromna radość ze współpracy z ludźmi sprawiły, że Piotr może pochwalić się doświadczeniem na wielu płaszczyznach – znaliśmy go jako tancerza, kreatora, PR’owca i cieszącego się ogromną popularnością w warszawskim clubbingu selekcjonera.

Swoją poważną przygodę ze sztuką i sceną rozpoczął w Studium Estradowym, które wydobywało z niego kolejne cząstki tkwiącego wewnątrz artyzmu. Piotr zawsze był podziwiany i uwielbiany podczas wieloletniej pracy w zespole Buenos Ares, a także w grupie Impuls.

Od  kilku lat w pracowni SPINKY gwarantuje nie tylko fantastyczny klimat i miło spędzony czas, ale przede wszystkim profesjonalną opiekę and Twoimi włosami. Każda kolejna wizyta gości pracowni to dla niego możliwość nowych wyzwań, szaleństwa i kreowania image’u we wspaniałej atmosferze. Piotr jest zwolennikiem niepokornego, wysublimowanego i szalonego stylu. Miał okazję czesać miedzy innymi; Annę Guzik,Grażyne Wolszczak, Joannę Jabłczyńską,Ewę Gawryluk i wiele innych kobiet teatru i telewizji. Panowie również wpadli w jego ręce ; Bartek Jędrzejak, Rafał Mohr czy też Paweł Tomaszewski itp. Każdy kto do niego trafi czuje się zupełnie wyjątkowo i opuszcza pracownię z fryzurą wyrafinowaną, nieulegającą trendom, a jednocześnie klasyczną i poukładaną.

Każdemu z nas należy się prestiż, luksus i dobre samopoczucie...

Specjalizacja: koloryzacja, strzyżenie damskie/męskie